خانه | آموزش | PaidVerts

PaidVerts

PaidVerts
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫85 از 5 از 40 رای) Loading...
+ معتبر
paidverts_banner
آخرین برداشت : 11/03/2019

PaidVerts (پیدورتس یا پایدورتس) را همه شاهکار دنیای سایت های کلیکی نیز می نامند چون سایت PaidVerts اسکریپت(کدنویسی)اختصاصی دارد و همانند آن تا کنون ساخته نشده است. قیمت تبلیغات PaidVerts از 0.0005 تا 1000 دلار می باشد.

فعالیت در سایت PaidVerts بر اساس کسب واحد امتیازی به نام BAP تعریف شده است. هر چه مقدار امتیاز یا BAP شما بالاتر باشد تعداد بیشتری تبلیغ با قیمت بالاتری دریافت خواهید کرد . داشتن هر BAP مساوی با دریافت تبلیغ گرانتر می باشد. به زبان ساده سایت پیدورتس را یک سایت سرمایه گذاری نیز نامید.

سایت پیدورتس افراد رو با توجه با امتیازشون به 15 گروه تقسیم کرده و شما با توجه به گروهتون تبلیغات پولی روزانه دریافت می کنید. برای دیدن لیست گروه ها و امتیاز مورد نیاز هر گروه، از منوی اصلی بر روی  About کلیک کنید.

کسب درآمد در سایت پیدورتس

 Paid Ads (مشاهده آگهی): برای مشاهده آگهی ها باید از منوی اصلی سایت بر روی گذینه Paid Ads کلیک کنید، در صفحه باز شده، در اواسط صفحه دونوع تبلیغ (در ابتدای کار فقط یک نوع مشاهده خواهید کرد)موجود می باشد. که زمان انقضای آن 18 – 20 ساعت می باشد. نوع اول که بجای پول BAP پرداخت می کند، فقط برای کسب امتیاز و بالابردن محبوبیت شما در سایت پیدورتس می باشد. نوع دوم برای کسب دلار می باشد.

زیرمجموعه مستقیم : برای دریافت لینک زیرمجموعه گیری بر روی نام کاربری خودتان در بالای سایت کلیک و از زیر منو بر روی  Refer Friends کلیک کنید تا صفحه مربوطه باز شود. در این صفحه لینک زیر مجموعه گیری و لیست زیرمجموعه ها را می توانید مشاهده کنید.

برای دریافت بنر از منوی اصلی سایت بر روی گذینه  Marketing Materials کلیک کنید.

Click Grid : تبلیغات شانسی : این گذینه را می توانید در منوی اصلی مشاهده کنید.(آگهی های قسمت Click Grid رایگان نمی باشد و برای هر آگهی یک BAP  کمی می شود)

Games : همه بازی های این قسمت حالت قمار دارد و توصیه نمی شود.

Cash Offers : در این قسمت می توانید با عضویت، شرکت در نظرسنجی، مینی جاب و … درآمد کسب کنید.

نکته ها

 • با گذینه Buy Ads و زیرمنوی Bulk Ads می توانید اقدام به خرید تبلیغات کنید تا برای هر دلار تبلیغ 2400 BAP دریافت خواهید کرد. که برای بالا بردن امتیاز شما در کمترین زمان بهترین روش می باشد.
 • جایزه ثبت نام در سایت پید ورتس 300 BAP میباشد.
 • مهمترین گذینه در موقع ثبت نام تاریخ تولد می باشد. که برای هر اقدام مالی از شما تاریخ تولد ثبت شده در سایت سوال خواد شد.
 • حداکثر زمان برای مشاهده هر تبلیغ در سایت پیدورتس 18 ساعت می باشد، یعنی شما در شبانه روز باید حداقل 2 دفعه به سایت برای مشاهد آگهی ها مراجعه کنید.
 • سایت برای هر آگهی که به شما برای مشاهده می گذارد مقداری از امتیاز شما کم می شود، پس سعی کنید همه آگهی ها را مشاهده کنید.
  هر روز 9 آگهی برای کسب امتیاز برای مشاهده قرار داده می شود.
 • برای دریافت تبلیغات پولی ابتدا باید 1600 امتیاز داشته باشید.
 • اگر روزی از فعالیت در سایت paidverts خسته شده اید می توانید امتیازات خود را در این سایت به دلار تبدیل و از هر دو سایت قابل برداشت می باشد.

اصطلاحات سایت PaidVerts

 • Recycle : حذف تبلیغات (هرگز این گذینه را کلیک نکنید).
 •  My Campaigns : مشاهده تبلیغات خریداری شده خود.
 •  Cashier : قسمت برداشت و واریز.
 • Ad Filter : محدود کردن مقدار تبلیغات دریافتی.
 • Vacation Mode : اگر امتیاز بالا دارید و چند روز قادر به کلیک نیستید بهتر است Vacation را خریداری کنید تا تبلیغی برای شما ارسال نشود و امتیاز BAP شما هدر نرود.

معرفی
229 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی
با موبایل
خیر
برداشت فوری
بله
تبلیغ روزانه
+10
اجبار روزانه
دارد
پول اصلی
دلار
حداقل برداشت
1$
زیرمجموعه
25%
سایت های کلیکی بیشتر

bitter_banner mahansurf_banner paidverts_banner clickfex_banner minerva-clicks_banner adbtc_banner ptcnovin_banner cliquebook_banner facenama_banner rankirani_banner sprizads_banner rotate4all_banner mydigads_banner ojooo_banner picoclix_banner faucethub_banner partclick_banner btcclicks_banner neobux_banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *