خانه | آموزش | PicoClix

PicoClix

PicoClix
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (2٫00 از 5 از 2 رای) Loading...
معتبر
picoclix_banner
آخرین برداشت : 0

Picoclix (پیکوکلیکس) یک سایت تبلیغات کلیکی که در 2018/9 بر پایه اسکریپت اولیشن تاسیس شده است، قیمت بالای آگهی ها و همچنین پورسانت زیاد برای زیرمجموعه ها هر فردی یک سایت ایدئال برای سرمایه گذاری و کسب درآمد می باشد ولی قابل ذکر است با وجود پرداخت منظم واعتبار بالای سایت پیکو کلیکس، که در تاریخ انتشار این مطلب زمان زیادی از تاسیس این سایت نگذشته، و کاربران باید با احتیاط سرمایه گذاری کنند.

آموزش کسب درآمد در Picoclix

Earn Money : این گذینه که مهمترین بخش درآمد از سایت است را می توانید در منوی فوقانی سایت مشاهده کنید. با کلیک بر روی این گذینه به صفحه مشاهده آگهی های سایت هدایت می شوید. هر روز باید آگهی های این قسمت را مشاهده کنید.

Contest : این قسمت برای مسابقه جذب زیرمجموعه و امتیاز در سایت می باشد.

Extra Money : در این قسمت گذینه های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد که بجز چند عدد برای ایرانیان قابل استفاده نمی باشد.

Referrals : در سایت cliquebook نیز مانند سایت های دیگر از راه زیرمجموعه گیری می توان کسب درآمد کرد. در این سایت شما دو نوع زیر مجموعه دارید:

  • Direct Referrals : یعنی زیر مجموعه مستقیم که برای دریافت لینک و بنر زیرمجموعه گیری می توانید به فسمت Banners مراجعه کنید. همچنین با پرداخت 1.5$ می توانید (از قسمت Buy Referrals) از سایت زیرمجموعه مستقیم و دائمی خریداری کنید.
  • Rent Referrals :  در این فسمت با درآمد جمع شده یا واریز سرمایه (از قسمت Add funds) در سایت می توانید زیر مجموعه اجاره کنید و با دریافت پورسان آنها درآمد خود را افزایش دهید.

 

معرفی
39 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی
با موبایل
خیر
برداشت فوری
بله
تبلیغ روزانه
+20
اجبار روزانه
دارد
پول اصلی
دلار
حداقل برداشت
2$
زیرمجموعه
100%
سایت های کلیکی بیشتر

bitter_banner mahansurf_banner paidverts_banner clickfex_banner minerva-clicks_banner adbtc_banner cliquebook_banner facenama_banner rankirani_banner mydigads_banner sprizads_banner rotate4all_banner ptcnovin_banner ojooo_banner faucethub_banner btcclicks_banner neobux_banner picoclix_banner partclick_banner

همچنین ببینید

mydigads_banner

mydigads

MyDigAds (مای دیجی ادز) در 12/2018 فعالیت خود را به عنوان سایت تبلیغاتی، سرمایه گذاری آغاز نمود و جزو پرسودترین سایتهای تبلیغات کلیکی با سود 154% برای سفارش دهندگان تبلیغ است. سایت MyDigAds در مدت چند ماه بخاطر سود زیاد محبوبیت زیادی بین کاربران کسب کرده و روز به روز درحال پیشرفت و ارتقاء خود میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *