خانه | آموزش | proclickerz

proclickerz

ProClickerz
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (2٫75 از 5 از 4 رای) Loading...
اسکم
proclickerz_banner

سایتProClickerz (پروکلیکرز) یک سایت PTC است که از اسکریپت اولیشن بهره می برد. سایت ProClickerz با پاداش تبلیغات زیاد (که 10 برابر سایت های دیگر است) با وجود اینکه در اوایل راه است خیلی خوب پیش میرود ولی یک قانون سخت برای برداشت از سایت گذاشته (برای اجازه برداشت باید 10000 پوینت داشته باشید) که بیشتر کاربران از سایت پروکلیکرز دلسرد شدند. ولی امیدواریم که این قانون نفسگیر برداشته شد.

و همچنین با از دسترس خارج شدن چند روزه دوباره با قدرت بیشتری به آنلاین شده.

از سایت ProClickerz به چند طریق می توان کسب درآمد کرد:

مشاهده آگهی: از طریق گذینه VIEW ADS منوی اصلی می توانید آگهی های سایت را مشاهده کنید.

زیرمجموعه مستقیم: از طریق گذینه Promotion Tools لینک زیرمجموعه گیری و بنر سایت را دریافت کرده و با تکثیر آن می توانید اقدام به زیرمجموعه گیری کنید.

زیرمجموعه اجاره ای: از درآمده حاصله از مشاهده آگهی یا … می توانید از طریق صفحه گذینه Rent Referrals اقدام به اجاره زیرمجموعه کرده و از کلیک های آنها نیز پورسانت دریافت و درآمد خود را افزایش دهید.

مسابقه جذب زیرمجموعه: سایت برای جذب زیرمجموعه هرچند وقت مسابقه ای برای جذب زیرمجموعه می گذارد که اگر در مدت معینی بیشترین زیرمجموعه را جذب کنید از سایت چند یا چند ده دلار جایزه دریافت خواهید کرد. جزئیات مسابقه را می توانید در صفحه  CONTEST از منوی اصلی سایت مشاهده کنید.

تبلیغات شانسی: در صفحه ProGrid یک تصویر با تقسیم بندی 20×20 مشاهده می کنید که داخل هر کدام یک آگهی جاگذاری شده و همچنین چندین جایزه در میان این خانه ها موجود می باشد. که اگر شانس با شما یار باشد شاید خانه ای که انتخاب کردید شامل جایزه باشد یا خیر. شما در روز اجازه مشاهده بیشتر از 23 آگهی را ندارید.

معرفی
224 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی
با موبایل
بله
برداشت فوری
بله
تبلیغ روزانه
+30
اجبار روزانه
دارد
پول اصلی
دلار
حداقل برداشت
5
زیرمجموعه
20%
سایت های کلیکی بیشتر

dogeads_banner bitter_banner mahansurf_banner paidverts_banner ptcnovin_banner clickfex_banner minerva-clicks_banner adbtc_banner cliquebook_banner facenama_banner rankirani_banner sprizads_banner ojooo_banner picoclix_banner faucethub_banner mydigads_banner partclick_banner btcclicks_banner neobux_banner

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *