7030


7030
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫33 از 5 از 3 رای)
Loading...
+ معتبر
7030_banner
اگر با تلفن همراه ثبت نام کردید لطفا درهنگام ثبت نام برای حمایت از ما شناسه معرف را earnsites وارد کنید.

لینک دانلود مستقیم برنامه 7030


هفتاد سی سامانه خرید محصولات اعتباری(شارژ، قبض، …) با تخصیص هفتاد درصد سود یا کارمزد به کاربران است.
با صرف ۱۰۰ ثانیه در روز درآمد جدیدی داشته باشید.هفتاد سی (به آدرس 7030.ir) اولین سایت و اپلیکیشن اندروید و iOS برای خرید محصولات اعتباری از جمله شارژ, بسته های اینترنت و قبض و … است که هفتاد درصد از سود بزرگ این بازار را به کاربران فعال خود اختصاص می دهد.

 از جمله مزیت های سامانه ۷۰۳۰ :

برطرف‌سازی عمده‌ی نیازهای روزمره و متداول کاربران در یک فضای یکپارچه، رابط کاربری مدرن و تجربه‌ی خوشایند و با استاندارد بالا در کارکردن.
استفاده از روش‌های به روز، موثر و کم‌هزینه تبلیغاتی و اتخاذ استراتژی بازاریابی بر روی شبکه اجتماعی و ایجاد باشگاه مشتریان و ایجاد مشوق‌ها برای توسعه‌ی بازار توسط مشتریان.
در وهله‌ی اول هفتاد سی مناسب تمام کسانی است که با شبکه های اجتماعی سروکار دارند و با کامپیوتر شخصی و یا گوشی هوشمند خود در پی دریافت خدمات اعتباری از قبیل خرید شارژ، پرداخت قبض و هرگونه تراکنشی هستند.
در وهله‌ی دوم و به طور خاص مناسب کسانی است که قابلیت و توان جذب افراد و نیز روابط عمومی بالایی در معرفی ۷۰۳۰ به دوستانشان و ترغیب آنها به استفاده از این سرویس را دارند از جمله مدیران وبلاگ‌ها، کانال‌های تلگرامی و هر شخصی که شبکه مخاطبین گسترده‌ای دارد.
در پایان برنامه 7030 نیاز همه کسانی است که شارژ می خرند و قبض پرداخت می کنند تا بعد از مدتی سود حاصله گوشه ای از نیاز اقتصادی را بپوشاند. و اگر توانایی معرفی و زیرمجموعه گیری در این سامانه را دارید این درآمد بزرگ تر خواهد شد.
نکته:

  • امکان ثبت نام بدون معرف وجود ندارد.
  • برای شارژ طبق آمار شرکت های عامل فروش اپراتورها، مقدار فروش ماهانه اپراتورها ۳۵۰ میلیارد تومان و در سال ۱۸ هزار میلیارد تومان است که سود ۳ درصدی آن بالای ۵۰۰ میلیارد تومان است. این مقدار بدون حساب هزینه اینترنت و … است.
  • فعلا سامانه هفتاد سی همه 100% سود را بین کاربران به صورت 30% به انجام دهنده عمل(مانند پرداخت قبض) و 70% را به معرف پرداخت می کند.
  • تمام سود فروش هر شارژ به طور میانگین، ۳ درصد مبلغ آن در نظر گرفته شده است (برای ایرانسل و رایتل ۳.۵ درصد و همراه اول ۲.۵ درصد) یعنی تمام سود یک شارژ ۱۰ هزار تومانی، ۳۰۰ تومان
  • تمام سود فروش هر بسته ی اینترنتی ۳ درصد مبلغ آن است یعنی مثلا یک بسته ی اینترنتی ۸ هزارتومانی، ۲۴۰ تومان است.
  • سود پرداخت هر قبض موقتا ۱۰۰ تومان است و مقدار نهایی آن اعلام می‌شود.

 

معرفی
748 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
قبض، شارژ
با موبایل
بله
برداشت فوری
بله
سایت
دارد
اجبار روزانه
ندارد
پول اصلی
تومان
حداقل برداشت
10000
زیرمجموعه
70%
سایت های کسب درآمد با موبایل بیشتر

coinpot_banner cantel_banner moonbitcoin_banner bonusbitcoin_banner paidverts_banner ptcshare_banner facenama_banner 7030_banner bitfun_banner ojooo_banner

حتما ببینید

mydigads_banner

mydigads

MyDigAds (مای دیجی ادز) در 12/2018 فعالیت خود را به عنوان سایت تبلیغاتی، سرمایه گذاری آغاز نمود و جزو پرسودترین سایتهای تبلیغات کلیکی با سود 154% برای سفارش دهندگان تبلیغ است. سایت MyDigAds در مدت چند ماه بخاطر سود زیاد محبوبیت زیادی بین کاربران کسب کرده و روز به روز درحال پیشرفت و ارتقاء خود میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

31 − = 27