About

سلام علیکم

 درباره ما:

  • ایوب طعنه هستم، با برنامه نویسی آشنایی دارم. چند سالی هست که با سایت های کسب درآمد از جمله کلیکی و قطره ای کار می کنم.
  • ولی داستان سایت EarnSites از آنجا شروع شد که در حین کار با سایت های کسب درآمد متوجه شدم همه سایت هایی که برای اعتبارسنجی سایت های کسب درآمد به آنها رجوع می کنیم همگی به زبان انگلیس یا به قولی خارجی هستند و با این وضعیتی که برای کشور عزیزمان به وجود آمده تا اسم ایران به میان میاد همه میترسند و مشکل بعدی این بود که  امکان نوشتن فارسی و گذارش مشکل یا قدردانی از سازنده سایت مهبوب وجود نداشت.
  • پس از آنجایی که با برنامه نویسی آشنایی داشتم بران شدم تا یک سایت اعتبار سنجی برای سایت های کسب درآمد (بیشتر برای سایت های ایرانی) درست کنم تا فارسی زبانان عزیز برای اینکه بفهمند سایتی کلاه بردار است یا معتبر مجبور نباشند کل اینترنت را بگردند.
  • و در پایان اگر صاحب سایت کسب درآمد هستید لطفا مشخصات سایت خود را به earnsites.ir@gmail.com ارسال کنید تا مورد بررسی قرار دهیم تا انشا الله بزرگترین مرجع برای معرفی و اعتبارسنجی سایت ها باشیم.
  • و اگر کاربر سایتی هستید خواهشمندیم که تجربیات خود را از سایت هایی که عضو آنها هستید از طریق دیدگاه بیان کنید.

 تماس با ما:

  1. کانال تلگرام @earnsites
  2. ایمیل earnsites.ir@gmail.com

 رفع مسئولیت:

  • هر نوع کسب درآمدی که در اون انتظار سود دهی باشه چه 1% چه 100% , با ریسک از دست دادن کل یا بخشی از سرمایه همراه خواهد بود پس به اندازه ای سرمایه گذاری کنید که طاقت از دست دادن آن را هم داشته باشید.
  • مسئولیت هر نوع فعالیت یا سرمایه گذاری در سایت های معرفی شده به عهده ما نیست و ما فقط بستر مناسب برای معرفی و اظهار نظر در باره سایت ها را فراهم کردیم.

انشا الله که سرمایه هاتون محفوظ ، موفق و پیروز باشید              

+ معتبر

adbtc_banner paidverts_banner ptcshare_banner moonbitcoin_banner bitter_banner facenama_banner bitfun_banner bonusbitcoin_banner payeer_banner 7030_banner coinpot_banner Blockchain_banner