bonusbitcoin

BonusBitcoin
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫88 از 5 از 8 رای)
Loading...
+ معتبر
bonusbitcoin_banner
آخرین برداشت : در کوین پت
پیش نیاز برای عضویت، ایمیل ثبت نامی در CoinPot می باشد.

Bonus Bitcoin یکی از بهترین و مهمترین سایت قطره ای کاملا رایگان است که هر 15 دقیقه(اگر بدون وقفه کلیم (ادعا) را بزنید) تا 5000 ساتوشی می پردازد.

همچنین، در پایان هر روز (حدود ساعت نیمه شب UTC) اگر روز قبل حداقل یک ادعا داشته باشید یک جایزه اتوماتیک 5٪ اضافه به مانده حساب فعلی خود را دریافت خواهید کرد.

در سایت Bonus Bitcoin از تاریخ 6 ژوئیه 2017، تمامی پرداخت های Bonus Bitcoin بلافاصله و به طور مستقیم به حساب CoinPot شما واریز می شود.

برای هر ادعایی (Claim) که زیرمجموعه های شما انجام میدهند، 50 درصد کمیسیون دریافت می کنید.

شما می توانید هر 15 دقیقه ادعا کنید و تا 5 هزار ساتوچی در هر ادعا بیتکوین دریافت کنید.

نکته:
– برای کسب بیتکوین بیشتر در سایت Bonus Bitcoin در سایت های دیگر متصل به  CoinPot فعالیت کنید و با قابلیت اکسچنج سایت کوین پت ارز های جمع شده را به ارز دلخواه تبدیل و به کیف پول خود انتقال دهید.
– برای کسب بیتکوین بیشتر در سایت بانوس بیتکوین از طریق گذینه  Earn more – DO OFFERS & SURVEYS می توانید مینی جاب (کار های کوچک) را انجام داده و پاداش آن را دریافت کنید.

معرفی
953 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
قطره ای
با موبایل
بله
برداشت فوری
بله
Claim
15M
پاداش روزانه
دارد
واحد پول
BTC
حداقل برداشت
2sat
زیرمجموعه
50%
سایت های قطره ای بیشتر

moondoge_banner cointiply_banner moonlite_banner moondash_banner moonbitcoin_banner bonusbitcoin_banner mooncash_banner bitfun_banner

حتما ببینید

cointiply_banner

cointiply

سایت Cointiply یک سایت پرداخت قطره ای است که در کمترین زمان اعتبار بالایی بین سایت های کسب درآمد کسب کرد، با سایت Cointiply در روز می توان بیشتر از 0.001 بیتکوین کسب کنید. سایت Cointiply چندین روش برای کسب درآمد دارد مانند: FAUCET، VIDEOS، OFFER WALLS، PTC ADS، referrals و ... که مهمترین آنها FAUCET می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 46 = 48