cantel


CanTel
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (5٫00 از 5 از 1 رای)
Loading...
درحال پیشرفت
cantel_banner
اگر با تلفن همراه ثبت نام کردید لطفا درهنگام ثبت نام برای حمایت از ما شناسه معرف را C10060618 وارد کنید.
بدون لینک یا کد معرف نمیشه ثبت نام کرد.

لینک دانلود مستقیم برنامه کنتل برای اندروید


بیش از 48 رسته خدمت در پروژه کنتل پیش بینی شده است که به مرور و بر طبق اولویت مصرفی در دسترس اعضا قرار میگیرد. شارژ مستقیم تلفن همراه، اینترنت، پرداخت قبض، پرداخت خلافی خودرو، خرید بلیط هواپیما و اتوبوس و قطار، رزرو هتل، دریافت خدمات بیمه تنها بخشی از خدمات پرداخت کنتل میباشد.
امروزه مردم ایران به دو دسته تقسیم میشن:
کسایی که پول میدن تا عضو شن
کسایی که پول میگیرن تا عضو شن
شما از کدوم دسته اید؟!

کنتل اولین شبکه سرمایه گردانی ارتباطی در ایران

طرح تجاری شبکه ارتباطی کنتل

شبکه ارتباطی کنتل مجموعه امکاناتی را فراهم آورده است تا کاربر ضمن عضویت در این شبکه با اعلام اطلاعات اولیه غیر شخصی خود، نظیر استان و شهر، محل سکونت، تاریخ تولد و جنسیت، شغل، کد پستی محل سکونت تا 5 رقم اول و همچنین علاقه مندی های خود امکان تولید یک شبکه اطلاعات مشخص و هدفمند را فراهم کند. حال تولید کننده ضمن انتخاب بازار هدف مشخص خود پیام اطلاع رسانی و تبلیغاتی خود را به جامعه ای ارسال میکند که خواستار این پیام می باشند.
به موجب ایجاد دسترسی به اطلاعات هدفمند شبکه کنتل 50 ریال به ازای هر پیام ارسالی به عنوان پاداش همراهی به گیرنده پیام پرداخت می نماید. این 50 ریال منقسم به 5 قسمت 10 ریالی به ازای تکمیل نمودن هر بخشی از اطلاعات موجود در بخش تکمیلی و علاقه مندی ها تخصیص داده میشود. لذا جهت دریافت پاداش بیشتر نیاز به تکمیل اطلاعات می باشد کما اینکه الزامی به این مهم وجود ندارد و عضویت صرفا با ارائه شماره تلفن همراه و نام استان و شهر محل سکونت نهایی میشود.
عضو میتواند نسبت به جذب اعضای جدید اقدام نماید. هیچ محدودیتی در جذب عضو به صورت مستقیم وجود ندارد. به ازای ارسال پیام به اشخاص معرفی شده توسط خود شما پاداش معرفی تعلق میگیرد. پرداخت پاداش معرف در این شبکه می تواند تا 7 سطح عمقی هم ادامه داشته باشد. نظام پرداخت پاداش به صورت زیر تنظیم میگردد.
عمق 1 معادل 4 ریال (زیرمجموعه شما)
عمق 2 معادل 4 ریال (زیرمجموعه، زیرمجموعه شما)
عمق 3 معادل 4 ریال (زیرمجموعه، زیرمجموعه، زیرمجموعه شما)
عمق 4 معادل 4 ریال (زیرمجموعه، زیرمجموعه، زیرمجموعه، زیرمجموعه شما)
عمق 5 معادل 4 ریال
عمق 6 معادل 4 ریال
عمق 7 معادل 4 ریال

پرداخت پاداش

پرداخت پاداش به صورت لحظه ای بوده و قابل دسترس است، امکان خرید شارژ اعتباری تلفن همراه یا پرداخت قبض میان دوره تلفن ثابت و همراه در این سیستم پیش بینی شده است.
شما حتی می توانید قبوض آب و برق و گاز خود را نیز از طریق پاداش خود پرداخت نمایید.
در صورت نیاز به دریافت وجه نقد می توانید با فعال سازی کنتل کارت نسبت به انتقال موجودی پاداش خود به کارت بانکی کنتل کارت اقدام نمایید. کارت فوق در تمامی پایانه های کارت خوان شبکه شتاب قابلیت خرید خواهد داشت.
در صورتی که کاربری اطلاعات کافی جهت فعالیت در فضای مجازی را نداشته باشد سیستم به صورت خودکار در صورت رسیدن عدد پاداش به 10.000 ریال تلفن اعتباری گیرنده پیام و عضو را شارژ مستقیم می نماید.
در صورتی که عضو خط دائمی داشته باشد امکان پرداخت قبض تلفن دائمی با مشخص نمودند مقدار حداقلی فراهم است.

مشتری مداری در کنتل

در جهت حمایت از حقوق اعضا در هر لحظه از زمان عضویت، عضو میتواند نسبت به غیر فعال سازی کاربری خود از طریق سایت یا حتی یک پیام کوتاه با محتوی off اقدام نماید. کافیست تنها کلمه off را به شماره 20001183 ارسال نمایید تا کاربری شما غیر فعال گردد.
در نظر داشته باشید در صورت غیر فعال سازی حساب کاربری، اگر شبکه درآمد زایی در کاربری شما فعال باشد فرایند محاسبه پاداش معرف تا زمان فعال سازی مجدد متوقف می گردد.
در صورت وجود علاقه مندی خاص شما می توانید ساختار ارسال پیام را صرفا برای دسته مورد نظر خود محدود کنید در این شرایط دسترسی فروشندگان پیام نسبت به همان علاقه مندی شما محدود گشته و صرفا در جهت همان علاقه مندی امکان ارسال پیام فراهم میگردد.
به عنوان مثال اگر شرط محدودیت جنسیت را فعال کنید صرفا پیام هایی که به تفکیک جنسیتی شما انتخاب شده ارسال می گردد یا تنها پیام هایی با فرمت گردشگری مد نظر شماست تنها فرشندگان پیامی که این تفکیک را انتخاب مینمایند امکان ارسال پیام به شما را خواهند داشت
به این ترتیب مثلث انتفاع بین فرستنده پیام ، گیرنده پیام و بازاریاب اطلاعات شکل میگیرد.
فرستنده پیام با توجه به هدفمند شدن بانک اطلاعاتی ارسال، با صرف هزینه کمتری به بازار هدف خود دسترسی پیدا میکند
گیرنده پیام ضمن دریافت پیام مورد نظر و علاقه مندی خود از دریافت پاداش پیام تبلیغاتی منتفع میگردد
بازاریاب اطلاعات نیز از سر ریز صرفه جویی تبلیغات هدفمند به درآمدی جذاب و ماندگار دست پیدا میکند.

دور نمای اقتصادی و درآمدی کنتل

حداقل چهار میلیون تومان درآمد ثابت در ماه فقط با دو ماه فعالیت پاره وقت…!!
با توجه به مدل تجاری اجرایی در شبکه ارتباطی کنتل کافیست معرف روزانه یک شخص را به سیستم معرفی نماید با فرض بر اینکه ده روز زمان ببرد تا ده نفر توسط شخص به عضویت شبکه کنتل در بیایند و همین فرایند برای آن ده نفر در ده روز آینده اتفاق بیوفتد و در عمق دوم فقط هر شخص نه نفر را به مجموعه معرفی نماید و به همین ترتیب در عمق بعدی هر فرد هشت نفر را معرفی نماید در پایان دو ماه فعالیت تا عمق هفتم چیزی بالغ بر 792100 نفر به عضویت شبکه در آمده اند.
حال با یک حساب ساده به صورت میانگین کافیست دو پیام یک بخشی در روز به این شبکه با توجه به علاقه مندی های اعلام شده ارسال شود.
فارغ از پرداخت پاداش مستقیم گیرنده پیام، حق معرف از این گردش مالی چیزی حدود شش میلیون تومان در ماه بوده که به صورت نقدی در وجه معرف پرداخت میگردد
باید توجه داشت این فرایند تولید پاداش فقط شامل فاز اول پروژه کنتل بوده کمااینکه با توجه به راه اندازی فاز های بعدی پروژه کنتل، نظام پرداخت پاداش به چند برابر مبلغ موجود خواهد رسید

پروژه کنتل از دو فاز اصلی برون سیستمی و درون سیستمی تشکیل شده است

برون سیستمی: پیام کوتاه، پیام صوتی
درون سیستمی: کنتل همراه، رادیو کنتل، کنتل TV، تراکت، پیامک، پرسشنامه، گندمکار … .
این دو فاز اصلی تامین کننده سرمایه گردشی موجود در شبکه کنتل می باشد. دو نوع پاداش در این ساختار توزیع می گردد که در فازهای مختلف متفاوت بوده و اعداد مختلفی را شامل میگردد.
پاداش همراهی: کلیه فازهای پروژه شامل عملیات اجرایی بوده که به صورت مستقیم متوجه عضو میگردد. به عنوان مثال دریافت هر پارت پیام کوتاه برای شخص گیرنده پیام شامل 50 ریال پاداش همراهی میگردد.
پاداش همیاری: ساختار رشد اعضای این پروژه به صورت شبکه ای بوده و اعضا الزاما میبایست توسط شخص دیگری به سیستم معرفی گردند.
سیستم به صورت خورشیدی طراحی شده، بدین صورت که هیچ محدودیتی در معرفی افراد به صورت مستقیم دیده نشده و همچنین بدون هیچ محدودیتی میتواند در عمق نیز رشد داشته باشد. پاداش همیاری نتیجه دریافت پاداش همراهی زیرمجموعه های شماست. به عنوان مثال در فاز پیام کوتاه تا عمق هفتم از زیرمجموعه شما در صورت دریافت پیام علاوه بر دریافت پاداش همراهی، به ازای هر پیام 4 ریال پاداش همیاری نیز متوجه شما خواهد شد.

گاوصندوق مرجع مالی حساب کاربری شماست

این قسمت دارای حساب های متنوعی میباشد که هر کدام از حساب ها خصوصیت های خاص خود را به همراه دارد.
حساب سپرده: پرداخت تمامی انواع پاداش در این حساب صورت میپذیرد و امکانات انتقالی متنوعی در این حساب پیش بینی شده است. انتقال از این حساب به حساب های مختلف صورت میپذیرد که در ادامه به تشریح حساب های مقصد میپردازید.
حساب جاری خودم: با انتقال پاداش به حساب جاری خود امکان دریافت خدمات پرداخت متنوع را در حساب کاربری خود خواهید داشت. تبدیل پاداش از طریق حساب جاری به خدمات شامل پرداخت پاداش همراهی و همیاری تا هفت عمق در انواع خدمات میگردد.
حساب جاری دیگران: با انتقال پاداش به حساب جاری دیگران میتوانید امکان دریافت خدمات سیستم برای گیرنده اعتبار پاداش و همچنین ایجاد گردش فرایند دریافت پاداش همیاری در شبکه خود را به اجرا در بیاورید.
در نظر داشته باشید پرداخت پاداش شبکه ای به صورت هفت عمق تنها به تراکنشاتی که از حساب جاری صورت بپذیرد تعلق میگیرد.
کیف پول: مرجع خرید مستقیم خدمات از سایت می باشد و موجودی آن صرفا توسط حساب بانکی و خرید آنلاین تامین میگردد. خرید خدمات از طریق کیف پول شامل پرداخت پاداش همراهی و همیاری به صورت فروش مستقیم میگردد. این یعنی پرداخت پاداش همیاری از طریق این حساب تنها به بالاسری مستقیم عضو تعلق میگیرد و پاداش چند سطحی در این حالت وجود ندارد.
انتقال به همیار کارت: به منظور صدور همیارکارت میبایست کف گردش حساب سپرده متقاضی به یک میلیون ریال رسیده باشد. این به این مفهوم نیست که رسوب حساب مذکور به عدد یک میلیون ریال رسیده باشد بلکه دریافت مجموع پاداش در بازه زمانی دلخواه شرایط را برای صدور کارت فراهم می آورد.

 • طی پیگیری های صورت گرفته به منظور ایجاد حق انتخاب برای اعضا، با پرداخت صد و پنجاه هزار ریال از حساب جاری، امکان لغو شرط گردش مالی در حساب همیارکارت فراهم شده است و عضو میتواند با انتخاب پرداخت از حساب جاری اقدام به صدور همیارکارت خارج از قاعده زمانی و ریالی بنماید. شما می توانید با ورود به گاوصندوق و انتخاب گزینه همیارکارت عدد کسری گردش اعتباری تا صدور کارت را مشاهده نمایید.

بخشی از خصوصیات همیارکارت:

 • صدور و ارسال کارت به صورت کاملا رایگان برای همیاران گرامی.
 • تبدیل پاداش به پول رایج ایران در لحظه، به درخواست کاربر و بدون دخالت کارشناس مالی شرکت.
 • عدم نیاز به پرداخت کارمزد برای تبدیل ارزی.
 • امکان خرید از پایانه های فروشگاهی عضو شتاب بدون هیچ محدودیت مبلغی.
 • امکان خرید اینترنتی با فعالسازی رمز دوم.
 • دریافت وجه نقد سرفا از طریق مراجعه به پایانه های خودپرداز بانک سامان.
 • عدم امکان کارت به کارت و شارژ از درگاهی به غیر از حساب سپرده کنتل.
 • حداقل مبلغ انتقالی در درخواست پنجاه هزار ریال می باشد.

پاداش همراهی : این پاداش به موجب همراهی اعضا اعطا خواهد شد و مربوط به اعمال پرداختی به ازای هر تراکنش تبلیغی به فرد گیرنده پیام می شود.
پاداش همیاری: این پاداش به موجب همیاری اعضا اعطا خواهد شد و مربوط به اعمال پرداختی به ازای هر تراکنش تبلیغی به زیرمجموعه فرد می شود.
پاداش همراهی : این پاداش به موجب همراهی اعضا اعطا خواهد شد و مربوط به اعمال پرداختی به ازای هر تراکنش تبلیغی به فرد گیرنده پیام می شود.
پاداش همیاری: این پاداش به موجب همیاری اعضا اعطا خواهد شد و مربوط به اعمال پرداختی به ازای هر تراکنش تبلیغی به زیرمجموعه فرد می شود.

کمی در مورد گروه کندو …

گروه کندو در سال 1385با هدف مطالعه و تثبيت بازار کالا با استفاده از فن آوري ، آموزش و تبليغات تشکيل شد. در سال 1386 فعاليت خود را در جهت تمرکز هر چه بيشتر بر يک صنعت، براي پياده سازي مطالعات و پژوهش در بستر جامعه به صورت رسمي آغاز کرد. پس از بررسي هاي انجام شده صنعت پيام کوتاه به عنوان ابزار اجرايي مطالعات انتخاب گرديد تا با ارائه راهکارهاي نوين جهت ايجاد تسلط و تثبيت بازار اين صنعت، فضاي موجود در جامعه را متحول نمايد.
طرح کنتل بخشی از فعالیت شرکت فرهنگ و توسعه کندو هست
شناسه ملی : 10861939963
شماره ثبت : 5700
که نامه نگاری لازمه با وزارت صنعت و معدن صورت گرفته است.
نکته :

 • بعد از ثبت نام فقط باارسال کلمه on به شماره 20001183 کاربری شما فعال و با ارسال off غیرفعال می گردد. الزامی به تکمیل اطلاعات نیست.
 • عضویت و فعالیت در شبکه کنتل هیچ هزینه ای را در بر ندارد.
 • شما در ازای عضویت و ارائه اطلاعات و علاقه مندی های خود با دریافت هر پیام اطلاعرسانی یا تبلیغاتی 50 ریال پاداش دریافت می نمایید.
 • شما با معرفی اشخاص به این شبکه می توانید از پاداش معرف در زمان ارسال پیام بهشخص معرفی شده بهرمند گردید.
 • به هیچ عنوان فرستنده پیام تبلیغاتی دسترسی به شماره تلفن همراه و اطلاعات مرتبط باآن را نداشته و صرفا با انتخاب جامعه هدف مورد نظر خود، اقدام به ثبت سفارشارسال پیام تبلیغاتی می نماید.
 • شبکه نیازی به اطلاعات دقیق و شخصی شما نداردضمن اختیاری بودن تکمیل اطلاعاتو علاقه مندی ها کلیه اطلاعات مرتبط با این ثبت نام کاملا محرمانه و غیر قابل دسترسیخواهد بود.
 • در صورت وجود علاقه مندی خاص شما می توانید ساختار ارسال پیام را صرفا برایرسته و علاقه مندی مورد نظر خود محدود نماییددر این شرایط دسترسی فرستندگانپیام محدود گشته و صرفا در جهت همان علاقه مندی محدود شده ارسال پیام فراهممی گردد.
 • در هر لحظه از زمان عضویت، شما میتوانید حساب کاربری خود را فعال یا غیر فعالنماییددر صورت غیرفعال نمودن حساب کاربری ارسال پیام تبلیغاتی و اطلاع رسانی بهتلفن همراه شما متوقف می گردد.
 • به موجب غیر فعال سازی حساب کاربری در صورت وجود شبکه درآمد زایی، کلیهفرایند محاسبه پاداش تا زمان فعال سازی مجدد متوقف می گردددر این شرایط کاربرحق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.
 • امکان ثبت کاربری با معرف جدید فراهم استاین مهم در صورتی که حساب کاربریاولیه غیر فعال گردد میسر میشوددر نظر داشته باشید امکان انتقال زیر مجموعه و یادریافت پاداش از مجموعه قبلی، پس از غیر فعال سازی حساب کاربر ممکن نیست.
 • کلیه فعالیت ها و حقوق تجاری این شبکه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

معرفی
713 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
قبض، شارژ، تبلیغات
با موبایل
بله
برداشت فوری
خیر
سایت
دارد
اجبار روزانه
دارد
پول اصلی
تومان
حداقل برداشت
10000
زیرمجموعه
70%
سایت های کسب درآمد با موبایل بیشتر

coinpot_banner cantel_banner moonbitcoin_banner bonusbitcoin_banner paidverts_banner ptcshare_banner facenama_banner 7030_banner bitfun_banner ojooo_banner

حتما ببینید

mydigads_banner

mydigads

MyDigAds (مای دیجی ادز) در 12/2018 فعالیت خود را به عنوان سایت تبلیغاتی، سرمایه گذاری آغاز نمود و جزو پرسودترین سایتهای تبلیغات کلیکی با سود 154% برای سفارش دهندگان تبلیغ است. سایت MyDigAds در مدت چند ماه بخاطر سود زیاد محبوبیت زیادی بین کاربران کسب کرده و روز به روز درحال پیشرفت و ارتقاء خود میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − = 16