CliqueBook


CliqueBook
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫60 از 5 از 5 رای)
Loading...
اسکم
cliquebook_banner
آخرین برداشت : 0


CliqueBook (کلیک بوک) در 2015 فعالیت خود را به عنوان سایت تبلیغات کلیکی آغاز کرده است و ادمین آن شخصی به نام Nikolay Kosturkov از بلغارستان می باشد. سایت های دیگر آقای نیکولای Cliquesteria و Uniclique می باشد.
ادمین cliquebook با شعار سود بالا در زیرمجموعه و مکانی سالم و مناسب برای سرمایه گذاری سایت کلیک بوک را ایجاد کرده.

نکته مهم

قبل از درخواست برداشت باید هویت خود را در سایت های نیکولای تایید کنید. اول باید به ادمین یک ایمیل ارسال کنید و در اون ایمیل، عکس پاسپورت (ترجیحا”) اگر هم نداشید عکس کارت ملی و شناسنامه خودت رو اسکن و به همراه متن زیر ارسال کنید(اطلاعات حساس مدارکتان را تار کنید.مانند شماره سریال و کد ملی)

hello sir i want to verify my accont clique book myusername

(بجای myusername یوزرنیم خودتان در سایت را بنویسید) بعد ارسال ایمیل حداکثر تا 15 روز ادمین به شما جواب خواهد فرستاد و تا اومدن ایمیل و تائید شدن حساب هیچ گونه برداشتی از سایت نزیند.

اگر حساب شما تایید شد و برداشت زدید و برداشت موفقیت آمیز بود یک عکس از آن گرفته یا جزئیات آن را در فروم سایت در قسمت تایید پرداخت بفرستید (این کار را بعد از هر برداشت تکرار کنید) تا ادمین برداشت بعدی شما را تایید کند، اگر این تاپیک را نفرستید برداشت بعدی شما لغو می شود.

آموزش سایت cliquebook

بیشتر سایت های کلیکی دنیا از اسکریپت اولیشن (مانند سایت کلیک فکس) استفاده می کنند و تقریبا فعالیت در 90% آنها مشابه است.
سایت cliquebook نیز از اسکریپت اولیشن استفاده می کند و فقط چند قسمت را شخصی سازی کرده است و نیاز به توضیح اضافی ندارد. در این سایت به چند طریق زیر می توان کسب درآمد کرد:
Earn Money : این گذینه که مهمترین بخش درآمد از سایت است را می توانید در منوی فوقانی سایت مشاهده کنید که از زیر منوی زیادی تشکیل شده است. مانند:

  • View Advertisements : با کلیک بر روی این گذینه به قسمت مشاهده آگهی ها سایت هدایت می شوید. که هر روز باید آگهی های این قسمت را مشاهده کنید.
  • Bonus Game : با کلیک بر روی این گذینه یک برگه جدید باز می شود که در انهای برگه یک دکمه (Click to play) وجود دارد. با کلیک بر روی این دکمه یک سایت برای شما باز شده و همزمان سایت به شما به صورت شانسی مبلغی را (شاید هم پوچ باشه) به شما هدیه میده و هر 600 ثانیه می تونید دوباره به این صفحه مراجعه و شانس خودتان را امتحان کنید.
  • CliqueGRID : یک نوع تبلیغات با تعداد محدود است که نیاز به شانس برای برنده شدن جایزه دارد.
  • TE Surfing : تبلیغات سورف، شما با دیدن آگهی های این قسمت و رسیدن امتیاز شما به حد نصاب همان اندازه می توانید آگهی در این قسمت برای سایت خود یا … سفارش دهید. (به صورت خلاصه اشتراک گذاری IP برای افزایش بازدید سایت می باشد)

Referrals : در سایت cliquebook نیز مانند سایت های دیگر از راه زیرمجموعه گیری می توان کسب درآمد کرد. در این سایت شما دو نوع زیر مجموعه دارید:

  • Direct Referrals : یعنی زیر مجموعه مستقیم که برای دریافت لینک و بنر زیرمجموعه گیری می توانید به فسمت Banners مراجعه کنید. همچنین با پرداخت 1$ می توانید (از قسمت Referral Market) از سایت زیرمجموعه مستقیم و دائمی خریداری کنید.
  • Rent Referrals :  در این فسمت با درآمد جمع شده یا واریز سرمایه (از قسمت Add funds) در سایت می توانید زیر مجموعه اجاره کنید و با دریافت پورسان آنها درآمد خود را افزایش دهید.

 

معرفی
702 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی
با موبایل
خیر
برداشت فوری
بله
تبلیغ روزانه
+60
اجبار روزانه
دارد
پول اصلی
دلار
حداقل برداشت
2$
زیرمجموعه
50%
سایت های کسب درآمد بیشتر

moondoge_banner binance_banner coinpot_banner cointiply_banner moonlite_banner sadrabux_banner cantel_banner Blockchain_banner dogechain_banner moondash_banner moonbitcoin_banner bitter_banner ptcnovin_banner bonusbitcoin_banner mahansurf_banner paidverts_banner ptcshare_banner adbtc_banner minerva-clicks_banner clickfex_banner persian-mining_banner cliquebook_banner golden-farm_banner mooncash_banner facenama_banner 7030_banner partclick_banner rankirani_banner dogeads_banner dogeads_banner dogeads_banner dogeads_banner

حتما ببینید

saamclick_banner

SaamClick

SaamClick (سام کلیک) یک مرکز تبلیغاتی است. جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و جایی که موسسات و نفرات ،ایده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 − 19 =