DogeADs


DogeADs
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫20 از 5 از 5 رای)
Loading...
کلاهبردار
آخرین برداشت : 01/08/2019
متاسفانه توسط ایران ف؟ی؟ل؟تر شده

DogeADs دوج ادز یک سایت کلیکی برای کسب دوج کوین رایگان می باشد که با دیدن تبلیغات به شما دوج کوین رایگان میدهد. سایت دوج ادز مشابه سایت  adbtc.top می باشد، در این سایت به بیش از 5 روش به کسب ارز دیجیتال دوج کوین بپردازید که در قسمت Earn قرار دارند.

 

اصطلاحات سایت DogeADs

  • Balance : میزان در آمدتون از سایت را نشون میده .
  • Withdraw : برای برداشت درآمد کسب شده.
  • Referral System : در این گزینه بنر و لینک زیر مجموعه گیری شما هستش .
  • Change Wallet : این گزینه برای تغییر آدرس کیف پولتون هست .
  • Surf Ads : در این قسمت تبلیغات به صورت دونه دونه نمایش داده می شه که بعد از کلیک بر روی گذینه Click Here to View! با زمینه زرد یک صفحه جدید باز خواهد شد، به صفحه قبل برگشته و منتظر بمانید تا تایمر به صفر رسیده و کپچا ظاهر شود با حل کپچا و کلیک روی submit کار تمام است و نوبت به تبلیغ بعدی است … .
  • Doge Links : در این پنجره همه تبلیغات موجود مربوط به این گذینه یکجا نمایش داده می شه که باید یکی یکی روی آنها کلیک کنید و در صفحه تبلیغ منتظر بمانید تا ثانیه شمار به پایان رسیده و کپچا ظاهر می شود ، بعد از حل کپچا یک پیام مبنی بر مقدار دریافتی شما ظاهر می شود با مشاهده این پیام پنجره تبلیغ را بسته و سراغ تبلیغ بعدی برید.
  • Advertise : این قسمت مخصوص خرید تبلیغات برای سایت خودتون یا هر کس دیگر هست.
  • Rating : اعتبار شما در سایت است (بسته به فعالیت روزانه شما این اعتبار بالا میره و تبلیغات گرانتری به شما نمایش داده می شه پس هر روز چند دفعه به این سایت سر بزنید).

نکته: لینک آموزش افتتاح حساب رایگان دوج کوین ، افتتاح حساب در میکرو والت کوین پات و دریافت حساب دوج کوین

معرفی
481 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی، سورف
با موبایل
بله
برداشت فوری
خیر
تبلیغ روزانه
+20
اجبار روزانه
ندارد
پول اصلی
doge
حداقل برداشت
200
زیرمجموعه
10%
سایت های کسب درآمد بیشتر

moondoge_banner cointiply_banner moonlite_banner sadrabux_banner binance_banner coinpot_banner dogechain_banner moondash_banner cantel_banner Blockchain_banner moonbitcoin_banner bitter_banner ptcnovin_banner bonusbitcoin_banner mahansurf_banner adbtc_banner paidverts_banner ptcshare_banner minerva-clicks_banner clickfex_banner persian-mining_banner cliquebook_banner golden-farm_banner mooncash_banner facenama_banner partclick_banner 7030_banner rankirani_banner dogeads_banner dogeads_banner dogeads_banner dogeads_banner

حتما ببینید

saamclick_banner

SaamClick

SaamClick (سام کلیک) یک مرکز تبلیغاتی است. جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و جایی که موسسات و نفرات ،ایده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 − = 34