facenama


FaceNama
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫42 از 5 از 12 رای)
Loading...
+ معتبر
facenama_banner
آخرین برداشت : 11/01/2019


facenama (فیسنما) یک شبکه‌ی اجتماعی سالم است. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز نموده، در شبکه اجتماعی فیسنما کاربران می‌توانند به ارسال متن، تصویر، ویدئو، لینک و فایل بپردازند. facenama  امکان کسب درآمد را نیز برای کاربرانش فراهم نموده است که این امر موجب بهتر دیده شدن این شبکه اجتماعی شده است.
facenama در طول مدت فعالیتش رشد بسیار مناسبی داشته و به سرعت به یکی از پربازدیدترین سایت های ایران تبدیل شده است. در حال حاضر فیسنما را می توان مطمئن ترین سایت کسب درآمد دانست.

کسب درآمد در facenama

فیسنما چندین روش برای کسب درآمد دارد:
تبلیغات کلیکی :  بعد از ورود به فیس نما ، بر روی گزینه تبلیغات کلیکی که در منوی سمت راست مشاهده می کنید، کلیک کنید. حال در صفحه ای جدید جزئیات حساب، لینک جزئیات بیشتر، و تنظیمات حساب در کادر بالا وجود دارد و کادر های پایین مربوط به تبلیغات می باشد که به دو صورت خودکار و دستی قابل مشاهده می باشد.
زیرمجموعه مستقیم : لینک زیر مجموعه گیری مختص خود را می توانید در صفحه تبلیغات کلیکی بیابید. در بدترین حالت با داشتن 10 عضو فعال فقط از درآمد گردآمده ها ماهیانه 45,000 تومان درآمد خواهید داشت .
پاپ آپ یا پست ثابت : این روش کسب درآمد مخصوص صاحبان وب سایت و وبلاگ می باشد. برای ثبت پاپ آپ می توانید از منوی بالای سایت فیسنما، گذینه کسب درآمد اقدام کنید.

معرفی
754 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی، شبکه اجتماعی
با موبایل
بله
برداشت فوری
خیر
تبلیغ روزانه
+30
اجبار روزانه
ندارد
پول اصلی
تومان
حداقل برداشت
10000
زیرمجموعه
20%
سایت های کلیکی بیشتر

cointiply_banner bitter_banner mahansurf_banner paidverts_banner ptcshare_banner adbtc_banner facenama_banner partclick_banner rankirani_banner ojooo_banner btcclicks_banner neobux_banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + = 27