moonbitcoin


MoonBitcoin
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫96 از 5 از 24 رای)
Loading...
+ معتبر
moonbitcoin_banner
آخرین برداشت : در کوین پت
پیش نیاز برای عضویت، ایمیل ثبت نامی در CoinPot می باشد.

مون بیتکوین (moonbitcoin) یکی از بهترین و معتبرترین سایت قطره ای کاملا رایگان است که هر 5 دقیقه با Claim (ادعا) بیت کوین می پردازد.

همچنین، اگر از Claim قبل بیشتر از 5 دقیقه گذشته باشد بیت کوین بیشتری پاداش دریافت می کنید. ولی زمان (زمان بین هر Claim) هر اندازه بیشتر باشد سرعت زیاد شدن پاداش دریافتی شما کمتر می شود.
در سایت moonbitcoin از ژوئیه 2017، تمامی پرداخت های moonbitcoin بلافاصله و به طور مستقیم به حساب CoinPot شما واریز می شود.
با استفاده از مزایای پاداش وفاداری روزانه ، پاداش زیرمجموعه، پاداش اضافی، پاداش ثبت نام، پاداش استخراج، مبلغ ادعای خود را تا 500٪ افزایش دهید.
برای کسب بیتکوین بیشتر در سایت moonbitcoin از طریق گذینه های offers در منوی بالا می توانید اقدام کنید.
نکته:
– سایت مون بیتکوین در هنگام آنلاین بودن کاربرانش با سیستم آنها بیتکوین استخراج می کند. اگر نمی خواهید با سیستم شما بیت کوین استخراج شود از افزونه های ماینر بلاک استفاده کنید.
– برای کسب بیتکوین بیشتر در سایت moonbitcoin  در سایت های دیگر متصل به کوین پت فعالیت کنید و با قابلیت اکسچنج سایت کوین پت ارز های جمع شده را به ارز دلخواه تبدیل و به کیف پول خود انتقال دهید.

معرفی
1027 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
قطره ای، استخراج
با موبایل
بله
برداشت فوری
بله
Claim
5M
پاداش روزانه
دارد
واحد پول
BTC
حداقل برداشت
2sat
زیرمجموعه
150%
سایت های قطره ای بیشتر

moondoge_banner cointiply_banner moonlite_banner moondash_banner moonbitcoin_banner bonusbitcoin_banner mooncash_banner bitfun_banner

حتما ببینید

cointiply_banner

cointiply

سایت Cointiply یک سایت پرداخت قطره ای است که در کمترین زمان اعتبار بالایی بین سایت های کسب درآمد کسب کرد، با سایت Cointiply در روز می توان بیشتر از 0.001 بیتکوین کسب کنید. سایت Cointiply چندین روش برای کسب درآمد دارد مانند: FAUCET، VIDEOS، OFFER WALLS، PTC ADS، referrals و ... که مهمترین آنها FAUCET می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 27 = 37