mydigads


MyDigAds
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (3٫55 از 5 از 11 رای)
Loading...
بسته شد
mydigads_banner

MyDigAds (مای دیجی ادز) در 12/2018 فعالیت خود را به عنوان سایت تبلیغاتی، سرمایه گذاری آغاز نمود و جزو پرسودترین سایتهای تبلیغات کلیکی با سود 154% برای سفارش دهندگان تبلیغ است. سایت MyDigAds در مدت چند ماه بخاطر سود زیاد محبوبیت زیادی بین کاربران کسب کرده و روز به روز درحال پیشرفت و ارتقاء خود میباشد. در این سایت شما با BAP (امتیاز) سنجیده می شوید و هرچقد BAP شما بیشتر باشد تبلیغات با پاداش بیشتر برای شما به نمایش خواهد درآمد . کاربران در در سایت MyDigAds به 14 گروه تقسیم بندی شده اند که سود هر گروه نیز مشخص شده (Dashboard -> Daily Earnings of Each Group).

بیشتر قسمت ها و حتی سیستم کلی سایت شبیه به سایت PaidVerts می باشد.
در سایت MyDigAds دو نوع تبلیغ برای مشاهده موجود می باشد: نوع اول برای کسب امتیاز و نوع دوم تبلیغات کسب درآمد(پول) می باشد، در چند روز اول که امتیاز شما کمتر از 1600BAP می باشد فقط تبلیغات کسب امتیاز برای شما نمایش خواهد درآمد ولی با گذر از 1600BAP  تبلیغات پولی نیز خواهد دید.

آموزش کسب درآمد از MyDigAds

سایت مای دی جی ادز سیستم ساده ای دارد، و از چند طریق زیر می توانید در این سایت به کسب درآمد بپردازید:

  • BONUS AD POINTS : با این گذینه می توانید تبلیغات کسب امتیاز را مشاهده کنید. در صفحه داشبورد(صفحه اصلی بعد از ورود به سایت) با حاشیه و زمینه سبز مشخص شده و کنار آن نیز تعداد تبلیغ موجود در این صفحه قابل مشاهده است.
  • PAID ADS EARNING : با این گذینه می توانید تبلیغات کسب پولی را مشاهده کنید. در صفحه داشبورد با حاشیه و زمینه سبز مشخص شده و کنار آن نیز تعداد تبلیغ موجود در این صفحه قابل مشاهده است.
  • Deposit : با این گذینه در سایت سرمایه گذاری کنید و از سود 154% آن بهرهمند شوید.
  • Referral Tools : با این گذینه می توانید لینک و بنر زیرمجموعه گیری مخصوص خودتون را دریافت کنید و با تکثیر آن در سایت ها و شبکه های اجتماعی از پورسانت های آنها کسب درآمد کنید.

نکته

در هر روز 100BAP هزینه نگهداری و برای هر 0.0005$ تبلیغ 1BAP از حساب شما کسر خواهد شد.

معرفی
629 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی، سرمایه گذاری
با موبایل
خیر
برداشت فوری
خیر
تبلیغ روزانه
+20
اجبار روزانه
دارد
پول اصلی
دلار
حداقل برداشت
5$
زیرمجموعه
15%+7%
سایت های کسب درآمد بیشتر

moondoge_banner cointiply_banner moonlite_banner sadrabux_banner binance_banner coinpot_banner Blockchain_banner dogechain_banner moondash_banner cantel_banner moonbitcoin_banner bitter_banner ptcnovin_banner bonusbitcoin_banner mahansurf_banner adbtc_banner paidverts_banner ptcshare_banner minerva-clicks_banner clickfex_banner persian-mining_banner cliquebook_banner golden-farm_banner mooncash_banner facenama_banner partclick_banner 7030_banner rankirani_banner dogeads_banner dogeads_banner dogeads_banner dogeads_banner

حتما ببینید

saamclick_banner

SaamClick

SaamClick (سام کلیک) یک مرکز تبلیغاتی است. جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و جایی که موسسات و نفرات ،ایده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارند