partclick


PartClick
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫33 از 5 از 3 رای)
Loading...
معتبر
partclick_banner

پارت کلیک (partclick) از سال 92 تا اکنون سابقه فعالیت در زمینه سئو و افزایش رتبه گوگل و افزایش رتبه الکسا و همچنین افزایش بازید سایت ، افتخار دارد که رتبه ی سایت شما را در گوگل و الکسا بهبود بخشد. چنانچه  مایل به بهبود رتبه ی سایت خود در گوگل و الکسا و افزایش بازدید سایت خود هستید. پارت کلیک با مناسب ترین هزینه ، رتبه ی سایت  ها را به رتبه ی دلخواهتان خواهد رساند.

سیستم تبلیغات کلیکی و سرچ گوگل پارت کلیک روشی آسان و سریع برای فروش کالا و خدمات و افزایش بازدید وب سایت ها میباشد .
روش کار سیستم : تبلیغ دهنده یکی از بسته های تبلیغاتی را انتخاب کرده و پس از واریز وجه و پر کردن فرم مورد نظر تبلیغ آن برای تایید به مدیریت ارسال میشود و اگر مخالف با قوانین پارت کلیک نبود در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت.

روزانه هزاران کاربر از تبلیغات کلیکی و جستجو در صفحات گوگل دیدن میکنند و این سیستم بهترین مکان برای تبلیغات شما میباشد .

پارت کلیک  یک شبکه تبلیغات اینترنتی است که در زمینه بهبود رتبه در گوگل و الکسا فعالیت می کند.
مدیران سایت ها می توانند با استفاده از خدمات تبلیغاتی پارت کلیک یعنی تبلیغات کلیکی و تبلیغات سرچ گوگل به رتبه های اول گوگل، یاهو، الکسا و… رسیده و بازدید، فروش و درآمد خود را افزایش دهند.

کسب درآمد از partclick

شما با ثبت نام ( رایگان ) در سایت پارت کلیک می توانید:

  • با کلیک روی آگهی و مشاهده تبلیغاتی که در سایت ثبت شده درآمد کسب نموده و از درآمد خود برای تبلیغات خود استفاده نمائید ویا با ثبت درخواست پرداخت در اسرع وقت مبلغ درخواستی شما به حسابتان واریز گردد. اگر دنبال درآمد هستید ثبت نام کنید و وارد «میزکار» در منوی اصلی شده و بر روی آگهی های سایت کلیک کنید.
  • با دریافت لینک زیرمجموعه گیری خود از منوی «بازاریابی» و زیرمنوی «لینک بازاریابی»، و تکثیر آن در وب سایت ها یا شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنید.

نکته: در پارت کلیک شما می توانید چند صفحه تبلیغ را هم زمان مشاهده کنید.

معرفی
740 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی
با موبایل
خیر
برداشت فوری
بله
تبلیغ روزانه
+20
اجبار روزانه
ندارد
پول اصلی
تومان
حداقل برداشت
8000
زیرمجموعه
10%
سایت های کلیکی بیشتر

cointiply_banner bitter_banner mahansurf_banner paidverts_banner ptcshare_banner adbtc_banner facenama_banner partclick_banner rankirani_banner ojooo_banner btcclicks_banner neobux_banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =