PicoClix


PicoClix
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (3٫80 از 5 از 5 رای)
Loading...
کلاهبردار
picoclix_banner
آخرین برداشت : 0
سایت هک شده شده بود و توسط پشتیبانی سایت یک سایت دیگر با لینک جدید ساخته شد، سایت قبلی همچنان در دست هکر می باشد.


Picoclix (پیکوکلیکس) یک سایت تبلیغات کلیکی که در 2018/9 بر پایه اسکریپت اولیشن تاسیس شده است، قیمت بالای آگهی ها و همچنین پورسانت زیاد برای زیرمجموعه ها هر فردی یک سایت ایدئال برای سرمایه گذاری و کسب درآمد می باشد ولی قابل ذکر است با وجود پرداخت منظم واعتبار بالای سایت پیکو کلیکس، که در تاریخ انتشار این مطلب زمان زیادی از تاسیس این سایت نگذشته، و کاربران باید با احتیاط سرمایه گذاری کنند.

آموزش کسب درآمد در Picoclix

Earn Money : این گذینه که مهمترین بخش درآمد از سایت است را می توانید در منوی فوقانی سایت مشاهده کنید. با کلیک بر روی این گذینه به صفحه مشاهده آگهی های سایت هدایت می شوید. هر روز باید آگهی های این قسمت را مشاهده کنید.
Contest : این قسمت برای مسابقه جذب زیرمجموعه و امتیاز در سایت می باشد.
Extra Money : در این قسمت گذینه های زیادی برای کسب درآمد وجود دارد که بجز چند عدد برای ایرانیان قابل استفاده نمی باشد.
Referrals : در سایت cliquebook نیز مانند سایت های دیگر از راه زیرمجموعه گیری می توان کسب درآمد کرد. در این سایت شما دو نوع زیر مجموعه دارید:

  • Direct Referrals : یعنی زیر مجموعه مستقیم که برای دریافت لینک و بنر زیرمجموعه گیری می توانید به فسمت Banners مراجعه کنید. همچنین با پرداخت 1.5$ می توانید (از قسمت Buy Referrals) از سایت زیرمجموعه مستقیم و دائمی خریداری کنید.
  • Rent Referrals :  در این فسمت با درآمد جمع شده یا واریز سرمایه (از قسمت Add funds) در سایت می توانید زیر مجموعه اجاره کنید و با دریافت پورسان آنها درآمد خود را افزایش دهید.

 

معرفی
701 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی
با موبایل
خیر
برداشت فوری
بله
تبلیغ روزانه
+20
اجبار روزانه
دارد
پول اصلی
دلار
حداقل برداشت
2$
زیرمجموعه
100%
سایت های کلیکی بیشتر

cointiply_banner bitter_banner mahansurf_banner paidverts_banner ptcshare_banner adbtc_banner facenama_banner partclick_banner rankirani_banner ojooo_banner btcclicks_banner neobux_banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 1