PTCShare


PTCShare
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫76 از 5 از 29 رای)
Loading...
+ معتبر
ptcshare_banner
آخرین برداشت : 11/10/2019


PTCShare(پی تی سی شر) سایت تبلیغات کلیکی بعدی از ادمین سایت PaidVerts  می باشد. قیمت تبلیغات PTCShare از 0.0005 تا 1000 دلار می باشد.
فعالیت در سایت PTCShare بر اساس کسب واحد امتیازی به نام BAP تعریف شده است. هر چه مقدار امتیاز یا BAP شما بالاتر باشد تعداد بیشتری تبلیغ با قیمت بالاتری دریافت خواهید کرد . داشتن هر BAP مساوی با دریافت تبلیغ گرانتر می باشد. به زبان ساده سایت PTCShare را یک سایت سرمایه گذاری نیز نامید.
سایت PTCShare افراد رو با توجه با امتیازشون به 15 گروه تقسیم کرده و شما با توجه به گروهتون تبلیغات پولی روزانه دریافت می کنید. برای دیدن لیست گروه ها و امتیاز مورد نیاز هر گروه، بر روی  About us در پایین صفحه کلیک کنید.

کسب درآمد در سایت پی تی سی شر

گذینه های کسب درآمد این سایت در زیر منوی Earn  موجود می باشد:
View Ads (مشاهده آگهی): در این صفحه سه نوع تبلیغ همراه با جایزه آنلاین شدن روزانه می توانید دریافت کنید که گذینه سوم برای ایرانیان کار نمی کند.
زیرمجموعه مستقیم : برای دریافت لینک زیرمجموعه گیری بر روی نام کاربری خودتان در بالای سایت کلیک و از زیر منو بر روی  Refer Friends کلیک کنید تا صفحه مربوطه باز شود.
برای دریافت بنر از منوی اصلی سایت بر روی گذینه  Marketing Materials کلیک کنید.
Games : همه بازی های این قسمت حالت قمار دارد و توصیه نمی شود.
.

نکته ها

  • با گذینه Buy Ads و زیرمنوی Bulk Ads می توانید اقدام به خرید تبلیغات کنید تا برای هر دلار تبلیغ 2400 BAP دریافت خواهید کرد. که برای بالا بردن امتیاز شما در کمترین زمان بهترین روش می باشد.
  • مهمترین گذینه در موقع ثبت نام تاریخ تولد می باشد. که برای هر اقدام مالی از شما تاریخ تولد ثبت شده در سایت سوال خواد شد.
  • حداکثر زمان برای مشاهده هر تبلیغ در سایت 18 ساعت می باشد، یعنی شما در شبانه روز باید حداقل 2 دفعه به سایت برای مشاهد آگهی ها مراجعه کنید.
  • سایت برای هر آگهی که به شما برای مشاهده می گذارد مقداری از امتیاز شما کم می شود، پس سعی کنید همه آگهی ها را مشاهده کنید.
    هر روز 8 آگهی برای کسب امتیاز برای مشاهده قرار داده می شود.

سایت های دیگر ادمین PTCShare

  • PaidVerts        : سایت تبلیغات کلیکی.
  • mytrafficvalue : سایت سرمایه گذاری و خریدو فورش سهام.

معرفی
530 روز

IP مجاز
همه

فعالیت
کلیکی
با موبایل
بله
برداشت فوری
خیر
تبلیغ روزانه
+20
اجبار روزانه
دارد
پول اصلی
دلار
حداقل برداشت
1$
زیرمجموعه
5%
سایت های کلیکی بیشتر

cointiply_banner bitter_banner mahansurf_banner paidverts_banner ptcshare_banner adbtc_banner facenama_banner partclick_banner rankirani_banner ojooo_banner btcclicks_banner neobux_banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

84 + = 88