RankIrani

RankIrani
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (4٫30 از 5 از 10 رای)
Loading...
+ معتبر
rankirani_banner
آخرین برداشت : 09/10/2018


RankIrani (رنک ایرانی) از دی ماه 91 فعالیت خود را آغاز کرده و زمینه کاری آن افزایش رنک و رتبه الکسای سایتها از طریق بازدیدخودکار (سورف) می باشد. سایت RankIrani میتوانید بدون نیاز به کلیک و سرمایه گذاری فعلا ماهیانه 25000 تومان درآمد کسب کنید.

آموزش سایت rankirani

با ورود به سایت رنک ایرانی در ستون سمت راست بر روی عبارت بازدید خودکار کلیک کنید تا زیر منوی آن ظاهر شود و از زیر منو بر روی کسب درآمد از بازدید خودکار و کسب درآمد کلیک کنید.
با نمایان شدن صفحه جدید به طور خودکار کسب درآمد شما آغاز می شود و نوار آبی رنگی ظاهر شده و در هر یک دقیقه این نوار تکمیل شده و 1 تومان به حساب شما افزوده می شود مجددا این فرآیند تکرار می شود و در هردقیقه به درآمد شما افزوده می شود. شما باید این پنجره را باز بگذارید تا فرایند کسب درآمد بدون مشکل انجام شود.
اما ممکن است هنگامی که نوار به انتها رسید پیامی به شرح ذیل دریافت کنید:
هشدار ! مشکلی در بستن یا باز کردن پاپ اپ بوجود آمده است. لطفا تنظیمات پاپ اپ را بررسی کرده و Rankirani.ir را در لیست اضافه و صفحه را مجدد بارگزاری نمایید.
این خطا به دلیل این است که پاپ آپ بلاکر مرورگر شما فعال است و اجازه باز شدن پنجره جدید را نمی دهد. باید پاپ آپ مرورگر خود را  برای سایت رنک ایانی غیر فعال کنید در غیر این صورت درآمدی دریافت نمی کنید. برای این منظور مراحل زیر را طی کنید.
برای غیر فعال کردن پاپ آپ بلاکر برای سایت رنک ایرانی هنگام شروع بازدید خودکار در بالای گوشه سمت راست مرورگر در نوار آدرس تصویری کوچک که نمایانگر بلاک شدن پاپ آپ است ظاهر و بعد از چند ثانیه محو می شود. بر روی این تصویر کلیک کنید و در کادر ظاهر شده گذینه انتخابی را تغییر دهید تا پاپ آپ برای این سایت (Rankirani.ir) بلاک نشود تا بازدید خودکار انجام شود.
نکته ها

  • در صورت نیاز می توانید با آی دی تلگرام rankirani@ با ما در ارتباط باشید.
  • هر فرد می تواند با دو سیستم مختلف با رنج آی پی متفاوت دو حساب کاربری ایجاد نماید. در صورت تشابه رنج حساب دوم مسدود خواهد شد.
  • نسبت کسب امتیاز با استفاده از آی پی های ایرانی 10 ریال و آی پی های غیر از ایران امتیازی دریافت نمی کنید.
  • درآمد حاصل از بازدید خودکار در حال حاضر ماهیانه بین 20000 الی 25000 تومان متغیر می باشد.
  • درآمد حاصل از جستجوی گوگل به ازای هر بازدید 15 تومان و روزانه 200 الی 300 تومان می باشد.
  • حداقل مبلغ قابل برداشت 10000 تومان می باشد.

معرفی
999 روز

IP مجاز
ایران

فعالیت
سورف
با موبایل
خیر
برداشت فوری
خیر
تبلیغ روزانه
+100
اجبار روزانه
ندارد
پول اصلی
تومان
حداقل برداشت
10000
زیرمجموعه
250تومان
سایت های کلیکی بیشتر

cointiply_banner bitter_banner mahansurf_banner paidverts_banner ptcshare_banner adbtc_banner facenama_banner partclick_banner rankirani_banner ojooo_banner btcclicks_banner neobux_banner

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

60 + = 62